- Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6.
Pátek 3.5.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
AZ-kvíz
00:20Banánové rybičky
00:45Chalupa je hra
01:25Bydlení je hra
01:50Dobré ráno
02:15Hobby naší doby
04:45Černé ovce
05:15Události v regionech
05:30Studio 6
05:59Zdravotní škola V
09:00Vinorodé břehy Mosely
09:45Na cestě po Západních Flandrech
10:10Příběhy slavných... Jaroslav Marvan
10:40AZ-kvíz
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Sama doma
12:30Na stopě
14:10Reportéři ČT
14:35Úsměvy Ilji Prachaře
15:25Polopatě
16:05Bydlet jako... japandi
17:00AZ-kvíz
17:30Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:56Losování Sportky a Šance
20:05Doktor Martin (16)
20:10Všechnopárty
21:05Výsledky losování Šťastných 10
21:59Hercule Poirot
22:00Komisař Montalbano
23:40AZ-kvíz
01:20Banánové rybičky
01:50Dobré ráno
02:15Pod pokličkou
04:50Feral
00:20Hranice bez hranic
01:35Stopy, fakta, tajemství
02:00Ukrajinský rozcestník
02:30Sabotáž
02:55Před půlnocí
03:25Cizinec mezi svými
03:50V zajetí železné opony
04:20Náš venkov
04:35Babylon
05:00Křesťanský magazín
05:30Dobré ráno
05:59Divoké světy
08:30Dobrodružství vědy a techniky
09:15Sloni zblízka (1/2)
09:45Moje nová tvář
10:40Postřehy odjinud
12:00Vládci třetí říše (4/4)
12:05Bojovníci ze Západní a Východní fronty - deníček RAF
13:00Zázraky techniky V
14:05Římské dostihy (1/2)
14:55Výborná SHOW
15:45Kouzlo Velké Británie
16:35Vrcholy Leopolda Sulovského
17:20V karavanu po Polsku (3/8)
17:50Perimetr
18:15Hýčkaný vetřelec
18:45Žiješ jenom 2x (2)
19:10Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Smůla
20:00Salamandr
21:50Hitlerovi mladí zabijáci
23:30Věk válečných lodí
00:25Rozluštěné poklady
01:15Babylon
02:00Stopy, fakta, tajemství
02:30Folklorika
03:00Zrušíme tělocvik
03:25Cesty víry
03:50Divnopis
04:20Náš venkov
04:25Kvarteto
04:50Kriminálka Miami V (12)
00:45Kriminálka Anděl II (1)
01:45Ulice (4694)
03:00Novashopping
04:45Snídaně
05:55Ulice (4693, 4694)
08:25Jedna rodina (76)
10:30Tescoma s chutí
11:45Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (145)
12:25Kriminálka Miami V (13)
13:45Kriminálka Miami V (14)
14:35Výměna manželek IX
15:30Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Ulice (4695)
18:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Bohemian Rhapsody
20:20Padesát odstínů šedi
23:10Kriminálka Miami V (13)
01:40Ulice (4695)
02:50Ordinace v růžové zahradě 2 (145)
03:55Novashopping
04:55Ano, šéfe!
00:00Policie v akci
01:05Policie Hamburk VIII (16)
02:05Policie Hamburk VIII (17)
03:10Closer VII (12)
04:20Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (233)
07:05M.A.S.H (234)
07:35M.A.S.H (235)
08:10M.A.S.H (236)
08:40Zoo (196)
09:10Policie Hamburk VIII (18)
10:30Policie Hamburk VIII (19)
11:30Closer VII (13)
12:30Komisař Rex II (13)
13:25Policie v akci
14:30Ano, šéfe!
15:35Inkognito
16:40Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Máme rádi Česko
20:15Máme rádi Česko
22:05Ano, šéfe!
23:50Policie v akci
01:00Policie Hamburk VIII (18)
02:00Policie Hamburk VIII (19)
03:00Closer VII (13)
04:15Hodina vlka
00:1021 mostů
02:10Zneužitá na internetu
03:35Smrt jí sluší
05:20Kriminálka Miami V (11)
07:20Kriminálka Miami V (12)
08:15Živelná pohroma
09:15Vinylová láska
11:15Beethoven 2
13:10Andrew - člen naší rodiny
14:55Nádherné bytosti
17:35Zootropolis: Město zvířat
20:00Čelisti 3
22:10Strážci
00:05Tři králové
03:00Žabí král aneb Železný Jindřich
04:50Teorie velkého třesku XI (7, 8, 9, 10)
00:25Malý Sheldon (2, 3)
02:05Zlatá sedmdesátá (21, 22)
02:40Griffinovi II (1, 2)
03:20TELE TELE
04:05Susedia VI (14)
04:35Zig a Sharko IV (30, 31, 32, 33)
05:15Bakugan (1)
06:00Přátelé (19, 20)
06:102 $ocky III (4, 5, 6, 7)
07:05Malý Sheldon (4, 5, 6, 7)
08:50Susedia VII (2, 3)
10:30Dva a půl chlapa X (10, 11)
11:55Přátelé (19, 20)
12:50Teorie velkého třesku XI (7, 8, 9, 10)
13:452 $ocky III (8, 9, 10, 11)
15:25Zlatá sedmdesátá (23, 24)
17:15Dva a půl chlapa X (12, 13)
18:15Malý Sheldon (8, 9)
19:10Teorie velkého třesku XI (11, 12, 13, 14)
20:00Přátelé (21, 22)
21:45Griffinovi II (3, 4)
22:40Dva a půl chlapa X (12, 13)
23:35Teorie velkého třesku XI (11, 12, 13, 14)
00:30Malý Sheldon (4, 5)
02:10Zlatá sedmdesátá (23, 24)
02:45Griffinovi II (3, 4)
03:30TELE TELE
04:10Susedia VII (3)
04:40Svět motorů (43)
01:15Pomozte autům V (6)
01:55Strážci hranic: Amerika (21, 22)
02:40Walker, Texas Ranger IV (17)
03:25ČEZ RunTour - České Budějovice
04:05Sportovní originály - 180 s José de Sousou
04:30Francouzská derby - Marseille vs. Bordeaux
05:10Walker, Texas Ranger IV (16)
05:25Strážci hranic: Amerika (23, 24)
06:05Mistři zastavárny XX (16)
06:50Svět motorů (43)
07:40Pomozte autům V (6)
08:35Kobra 11 XVI (12, 13)
09:35Walker, Texas Ranger IV (17)
11:35Válka skladů IV (5, 6, 7, 8)
12:35Mistři zastavárny XX (17)
14:35Strážci hranic: Amerika (27, 28)
15:30Kobra 11 XVI (14, 15)
16:30Válka skladů IV (9, 10)
18:35Mistři zastavárny XX (18)
19:30Američtí sběratelé XVIII (5)
20:30Pomozte autům V (8)
21:25Walker, Texas Ranger IV (18)
22:25Kobra 11 XVI (14, 15)
23:20Nashville Predators - Vancouver Canucks
01:05Absa Cape Epic Best of WOMEN
04:15Ligue 1 Preview (32)
04:40Simpsonovi XXII (10)
00:05Simpsonovi XXII (11)
00:35Simpsonovi XXII (12)
01:05Futurama VI (5)
01:35Futurama VI (6)
02:05Brickleberry III (9)
02:35Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (7)
03:05Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (8)
03:40Ženy ve wrestlingu VIII (11)
04:10Těžká dřina
05:20Příhody Bolka a Lolka
06:00Partička
06:15Autosalon.tv
06:45Těžká dřina
07:40Top Gear 2011 (8)
08:20Top Gear XVIII (2)
09:20Hvězdná brána VI (21)
10:30Hvězdná brána VI (22)
11:25Futurama VI (5)
12:30Futurama VI (6)
13:00Simpsonovi XXI (8)
13:30Simpsonovi XXI (9)
14:00Simpsonovi XXI (10)
14:25Simpsonovi XXI (11)
14:55Hvězdná brána VII (1)
15:15Hvězdná brána VII (2)
16:10Futurama VI (7)
17:15Futurama VI (8)
17:45Simpsonovi XXII (13)
18:15Simpsonovi XXII (14)
18:45Simpsonovi XXII (15)
19:15Simpsonovi XXII (16)
19:45Tři Tygři ve filmu: JACKPOT
20:15Smrtící bouře
22:30Simpsonovi XXII (13)
00:15Simpsonovi XXII (14)
00:45Simpsonovi XXII (15)
01:15Simpsonovi XXII (16)
01:45Futurama VI (7)
02:15Futurama VI (8)
02:45Brickleberry III (10)
03:15Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (9)
03:45Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (10)
04:15Ženy ve wrestlingu VIII (12)
04:50Rodina doktora Kleista II (3)
00:10Rodina doktora Kleista II (4)
01:15Ve hře je láska (166)
02:30Ve hře je láska (167)
03:30Lásce navzdory (27)
04:35Na zámku
05:40Na zámku
06:00Prostřeno!
06:10Sestřičky (17)
07:10Slunečná (124)
08:30Teď vaří šéf! v Paříži
10:05Ano, šéfe!
10:45Rosamunde Pilcher: Láska na pevnině
11:55Záchranáři z hor VII (6)
13:55Záchranáři z hor VII (7)
14:55Ve hře je láska (168)
15:55Ve hře je láska (169)
16:55Záchranáři z hor VII (8)
17:55Záchranáři z hor VII (9)
18:55Inga Lindström: Shledání v Eriksbergu
20:00Sestřičky (18)
21:55Zoo (196)
23:10Rodina doktora Kleista II (5)
00:20Rodina doktora Kleista II (6)
01:25Ve hře je láska (168)
02:40Ve hře je láska (169)
03:40Lásce navzdory (28)
04:55Můj přítel Monk VIII (7)
00:45Můj přítel Monk VIII (8)
01:25Beze stopy V (4)
02:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (2)
02:45Na lovu
03:25Co na to Češi
04:05Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
05:40Na lovu
06:25MasterChef Česko IV (34)
07:20Beze stopy V (3)
08:35Don Matteo VII (14)
09:35Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (1)
10:50Beze stopy V (4)
11:45MasterChef Česko IV (35)
12:45Tescoma s chutí
14:00Don Matteo VII (15)
14:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (2)
15:25Můj přítel Monk VIII (5)
16:20Můj přítel Monk VIII (6)
17:15Kriminálka Miami V (13)
18:10Kriminálka Miami V (14)
19:05Můj přítel Monk VIII (9)
20:00Můj přítel Monk VIII (10)
20:50Beze stopy V (5)
21:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (3)
22:40Don Matteo VII (15)
23:35Můj přítel Monk VIII (9)
00:45Můj přítel Monk VIII (10)
01:25Beze stopy V (5)
02:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (3)
02:45Na lovu
03:25Co na to Češi
04:10Riskuj!
04:45Vetřelci dávnověku XIV (15)
00:05Zkáza Ďatlovovy výpravy (4)
01:05Napoleon: Začátek konce
02:10Krásy čínské krajiny (1)
04:20Prima Svět
05:20Tajemství pravěkých obrů (2)
06:00Medvědí země
06:50Pohotovost pro exotická zvířata IV (1)
08:00Vasa: Válečná loď duchů (1)
09:00Největší mýty historie (5)
10:05Zabijáci v divočině (5)
11:20Příběh šesti světadílů (3)
12:20Mistři bolesti (7)
13:30Commando: Britská námořní pěchota (3)
14:25Letecké katastrofy: Nové důkazy V (8)
15:40Svět sportu: Rok za rokem (29)
16:40Honba za adrenalinem II (5)
17:15Těsné úniky 2. světové války (3)
17:45Převratné zbraně (1)
18:50Když žraloci útočí VI (2)
20:00Tajemství oceánu
21:00Největší záhady historie (6)
22:05Zapomenuté megastavby VIII (3)
23:45Umění špionáže (6)
00:45Kolosální stroje II (1)
01:45Extrémní přepravci III (6)
02:45Rok na Lofotech (2)
03:55Nekončící povely (3)
04:55Nemocnice Chicago Med IV (4)
00:45Vyměněné osudy (3, 4)
01:40Gilmorova děvčata VI (14, 15)
03:10Ulice (4249, 4250)
04:30Život na jachtě VII (5, 6)
06:10Gilmorova děvčata VI (18, 19)
07:55Oteckovia (129, 130)
09:45Nekonečná láska (103, 104)
11:45Ordinace v růžové zahradě 2 (744)
13:45Ordinace v růžové zahradě 2 (745)
15:00Vyměněné osudy (9, 10)
16:20Gilmorova děvčata VI (20)
18:20Gilmorova děvčata VI (21)
19:20Nekonečná láska (107)
20:15Nekonečná láska (108)
21:15Ordinace v růžové zahradě 2 (746)
22:15Ordinace v růžové zahradě 2 (747)
23:30Nemocnice Chicago Med IV (5)
00:45Vyměněné osudy (5, 6)
01:40Ulice (4250, 4251)
04:05Moje zprávy
00:20VIP svět
00:30Exkluziv Kateřiny Brožové
00:45Na plac!
02:00Ostříháno
02:25Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:15Klenot.TV
08:50Česká tajenka
13:40Jak to dopadlo!?
14:20Nebezpečné vztahy
15:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:20Česká tajenka
17:05Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Doktorka Kellerová (5)
20:15Nečekaná úmrtí - Andy Kaufman
21:35Kurňa, co to je?
22:05S Arenbergerem nejen o medicíně
23:20Ona a on
23:45Moje zprávy
00:20VIP svět
00:30Exkluziv Kateřiny Brožové
00:45Na plac!
02:00Ostříháno
02:25Nebezpečné vztahy
04:45Případ pro dva III (4)
00:10Ošklivka Katka (15)
01:35Ve hře je láska (154)
02:50Ve hře je láska (155)
03:50Karolína, domácí kuchařka
05:00Na zámku
05:35Nikdo není dokonalý
06:00Křižovatky života
06:50Columbo
07:45Inga Lindström: Cesta k tobě
09:40Záchranáři z hor VII (4)
11:40Záchranáři z hor VII (5)
12:40Rodinná pouta (11)
13:40Sestřičky (12)
14:40Ošklivka Katka (16)
16:00Prostřeno!
17:10Nikdo není dokonalý
17:55Jak se staví sen - extra
19:00Kriminálka Curych (12)
20:10Pípšoubazar
22:10Jak se staví sen - extra
23:15Případ pro dva IV (5)
00:10Ošklivka Katka (16)
01:30Ve hře je láska (156)
02:50Ve hře je láska (157)
03:50Poslouchej
00:00Hombre
01:50Námořní vyšetřovací služba VIII (24)
04:20M.A.S.H
05:20Námořní vyšetřovací služba VIII (24)
06:00Námořní vyšetřovací služba IX (1)
06:40Víla Zuběnka
07:30Dařbuján a Pandrhola
09:40Skutečné vraždy
11:25Olympijský sen
13:15Nikdy neříkej nikdy
15:05Tajemství za slovy
17:50Jak se budí princezny
20:00Lovec démonů
21:55Hra s nevěrou
23:30Vražedné zaslepení
01:45Námořní vyšetřovací služba IX (1)
03:45Námořní vyšetřovací služba L. A. XII
04:45Červený trpaslík VII (8)
00:20Scary Movie
00:55Comedy Club IV (12)
02:50Kriminálka Las Vegas IV (9)
03:25Sherlock Holmes: Jak prosté VI (14)
04:20Červený trpaslík VII (8)
05:20Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III (7)
06:00Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III (8)
06:30Tučňáci z Madagaskaru II (27)
07:00Tučňáci z Madagaskaru II (28)
07:30Spongebob v kalhotách VI (111)
08:00Spongebob v kalhotách VI (112)
08:30Spongebob v kalhotách VI (113)
09:00Spongebob v kalhotách VI (114)
09:30Spongebob v kalhotách VI (115)
10:00Spongebob v kalhotách VI (116)
10:30Spongebob v kalhotách VI (117)
11:00Spongebob v kalhotách VI (118)
11:30Policejní zachránci XVIII (7)
12:00Policejní zachránci XVIII (8)
13:00FBI: International (1)
14:00Kriminálka Las Vegas IV (9)
15:00Sherlock Holmes: Jak prosté VI (14)
16:00FBI: International (2)
17:00Kriminálka Las Vegas IV (10)
18:00Sherlock Holmes: Jak prosté VI (15)
19:00Baba na zabití
20:00Světová válka Z
22:00Červený trpaslík VIII (1)
00:20Yellowstone (1)
00:55Comedy Club IV (13)
02:55Kriminálka Las Vegas IV (10)
03:25Sherlock Holmes: Jak prosté VI (15)
04:20Sběratelé kostí V (8)
00:00Námořní vyšetřovací služba XI (1)
00:55Closer: Nové případy (4)
01:55Komisař Rex II (11)
02:50Vraždy v Kitzbühelu VIII (6)
03:55Sběratelé kostí V (8)
04:55Noční Praha
06:00Closer: Nové případy (5)
06:10Policie v akci
06:50Vraždy v Kitzbühelu VIII (7)
07:50Julie Lescautová X (4)
08:45Columbo
10:45Případ pro dva IV (2)
12:45Vraždy v Kitzbühelu VIII (8)
14:00Námořní vyšetřovací služba XI (2)
15:00Julie Lescautová X (5)
15:55Columbo
18:00Námořní vyšetřovací služba XI (3)
20:15Sběratelé kostí V (10)
21:05Closer: Nové případy (6)
22:00Případ pro dva IV (1)
22:55Sběratelé kostí V (9)
00:00Námořní vyšetřovací služba XI (2)
00:55Closer: Nové případy (5)
01:55Policie v akci
02:50Vraždy v Kitzbühelu VIII (7)
03:50Sběratelé kostí V (9)
04:50Americký step
01:15Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
02:15Blues Alive Šumperk 2023
02:30Ladí neladí
03:30Příběhy domů
04:25Flašinetář Henri
04:45Flamenco, můj život
04:55Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Ikony Kamila Střihavky
20:15Queen ve Wembley
20:40Kombo
21:45Janet Jacksonová (3/4)
22:45Kanadská soda IX (3/14)
23:30My tancujem swing
23:55Jedna báseň
00:50Opera II (5/8)
00:55Kroky a skoky české animace (6/6)
01:45Tečka páteční noci
02:15Ladí neladí
04:15Terra musica
04:40Tyhle šaty beru! IX (15)
00:15Tyhle šaty beru! IX (16)
00:45Amerika hledá topmodelku XII (1)
01:05Ráj podle Bryana IV (1)
02:15The Voice UK IX (15)
03:20The Voice UK IX (16)
04:15Prostřeno v Británii XVI (29)
04:55Karolína, domácí kuchařka
05:20Neuvěřitelné dorty IV (3)
06:00Neuvěřitelné dorty IV (4)
06:20Amerika hledá topmodelku XI (13)
06:45Tyhle šaty beru! IX (13)
07:20Tyhle šaty beru! IX (14)
07:50Tyhle šaty beru! IX (15)
08:15Tyhle šaty beru! IX (16)
08:45Svatba na první pohled Německo V (12)
09:05Svatba na první pohled Německo V (13)
10:25Ráj podle Bryana IV (1)
11:35Neuvěřitelné dorty IV (15)
12:40Neuvěřitelné dorty IV (16)
13:10Slunce, seno, slanina
13:35Prostřeno v Británii XVI (30)
15:00Neuvěřitelné dorty IV (17)
15:30Neuvěřitelné dorty IV (18)
16:00Ráj podle Bryana IV (2)
16:25Amerika hledá topmodelku XII (1)
17:20Tyhle šaty beru! IX (17)
18:20Tyhle šaty beru! IX (18)
18:50Tyhle šaty beru! X (1)
19:10Amerika hledá topmodelku XII (2)
20:10Svatba na první pohled Německo V (14)
21:05Svatba na první pohled Německo V (15)
22:15Tyhle šaty beru! IX (17)
23:30Tyhle šaty beru! IX (18)
23:55Tyhle šaty beru! X (1)
00:15Amerika hledá topmodelku XII (2)
01:10Ráj podle Bryana IV (2)
02:20The Voice UK IX (16)
03:25The Voice UK IX (17)
04:00Exkluziv Kateřiny Brožové
04:05Ostříháno
04:50Česká tajenka
06:00Soudce Alexandr
06:55Soudkyně Barbara
13:20Soudce Alexandr
14:35Soudkyně Barbara
15:40Soudce Alexandr
16:40Soudkyně Barbara
17:55Soudkyně Barbara
19:00Soudkyně Barbara
20:05Soudce Alexandr
21:10Soudkyně Barbara
22:15Intim Night
23:35Exkluziv Kateřiny Brožové
03:40Ostříháno
04:20Na plac!
04:55Krb
00:00Regionální zprávy POLAR
04:00Počasí
04:10Karvinský expres
04:14Havířovský expres
04:20Novojičínský expres
04:30Frýdeckomístecký expres
04:40Mariánskohorský miniexpres
04:50Regionální zprávy POLAR
05:00Počasí
05:10Energie a kraj
05:14Dopravní revue
05:25Chytrý region
05:35Regionální zprávy - rychlý přehled
05:40Magazín 112
05:45Regionální zprávy POLAR
06:00Počasí
06:10Expres Ostrava-Poruba
06:14Host dne - repríza
06:20Ostravské minuty
06:35Magazín TV medicína
06:45Regionální zprávy POLAR
07:00Počasí
07:10Karvinský expres
07:14Havířovský expres
07:20Novojičínský expres
07:30Frýdeckomístecký expres
07:40Mariánskohorský miniexpres
07:50Regionální zprávy POLAR
08:00Počasí
08:10Energie a kraj
08:14Dopravní revue
08:25Chytrý region
08:35Regionální zprávy - rychlý přehled
08:40Magazín 112
08:45Regionální zprávy POLAR
09:00Počasí
09:10Expres Ostrava-Poruba
09:14Host dne - repríza
09:20Ostravské minuty
09:35Magazín TV medicína
09:45Regionální zprávy POLAR
10:00Počasí
10:10Karvinský expres
10:14Havířovský expres
10:20Novojičínský expres
10:30Frýdeckomístecký expres
10:40Mariánskohorský miniexpres
10:50Regionální zprávy POLAR
11:00Počasí
11:10Energie a kraj
11:14Dopravní revue
11:25Chytrý region
11:35Regionální zprávy - rychlý přehled
11:40Magazín 112
11:45Regionální zprávy POLAR
12:00Počasí
12:10Expres Ostrava-Poruba
12:14Host dne - repríza
12:20Ostravské minuty
12:35Magazín TV medicína
12:45Regionální zprávy POLAR
13:00Počasí
13:10Karvinský expres
13:14Havířovský expres
13:20Novojičínský expres
13:30Frýdeckomístecký expres
13:40Mariánskohorský miniexpres
13:50Regionální zprávy POLAR
14:00Počasí
14:10Energie a kraj
14:14Dopravní revue
14:25Chytrý region
14:35Regionální zprávy - rychlý přehled
14:40Magazín 112
14:45Regionální zprávy POLAR
15:00Počasí
15:10Expres Ostrava-Poruba
15:14Host dne - repríza
15:20Ostravské minuty
15:35Magazín TV medicína
15:45Regionální zprávy POLAR
16:00Počasí
16:10Stonavský expres
16:14Novojičínský expres
16:20Expres Ostrava-Jih
16:30Opavský expres
16:40Miniexpres Horní Suché
16:50Regionální zprávy POLAR
17:00Počasí
17:10Jesenický expres
17:14Z naší ZOO
17:20Beskydský expres
17:25Nabídka práce
17:35Slezskoostravský expres
17:38Bez komentáře
17:45Sportovní studio HOKEJ
17:49Miniexpres centra Ostravy
17:50Regionální zprávy POLAR
18:00Počasí
18:10Expres Studénky
18:14Regionální zprávy - rychlý přehled
18:20Magazín 112
18:25Putování v regionech
18:35Regionální zprávy POLAR
19:00Počasí
19:10Stonavský expres
19:14Novojičínský expres
19:20Expres Ostrava-Jih
19:30Opavský expres
19:40Miniexpres Horní Suché
19:50Regionální zprávy POLAR
20:00Počasí
20:10Jesenický expres
20:14Z naší ZOO
20:20Beskydský expres
20:25Nabídka práce
20:35Slezskoostravský expres
20:38Bez komentáře
20:45Sportovní studio HOKEJ
20:49Miniexpres centra Ostravy
20:50Regionální zprávy POLAR
21:00Počasí
21:10Expres Studénky
21:14Regionální zprávy - rychlý přehled
21:20Magazín 112
21:25Putování v regionech
21:35Regionální zprávy POLAR
22:00Počasí
22:10Stonavský expres
22:14Novojičínský expres
22:20Expres Ostrava-Jih
22:30Opavský expres
22:40Miniexpres Horní Suché
22:50Regionální zprávy POLAR
23:00Počasí
23:10Jesenický expres
23:14Z naší ZOO
23:20Beskydský expres
23:25Nabídka práce
23:35Slezskoostravský expres
23:38Bez komentáře
23:45Sportovní studio HOKEJ
23:49Miniexpres centra Ostravy
23:50Akvárium
00:00Regionální zprávy POLAR
04:00Počasí
04:10Stonavský expres
04:14Novojičínský expres
04:20Expres Ostrava-Jih
04:30Opavský expres
04:40Miniexpres Horní Suché
04:50Singapur ve filmu (2)
00:20Předehra 2. světové války
01:10Tajemství středověku (3/3)
02:05Pověsti a záhady českých hradů (20)
02:25Milionové vraždy (3)
02:451945: Rok, který změnil svět (3)
03:35Korea: Stoletá válka (2)
04:20Milionové vraždy (3)
06:00Příběh Google
07:05Marilyn Monroe: Příběh ikony (2)
08:00Fallschirmjäger - Německé výsadkové jednotky
09:00Hitlerova poslední tajemství (6)
10:10Stopy, fakta, tajemství - Návraty (2)
11:10Vietnamská džungle smrti
11:30Honba za nacistickým pokladem (6)
12:55Teleshopping
14:10Prezidentova račí chůze
15:15Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných (7)
15:45Blitzkrieg
17:40Dějiny podsvětí III (4)
18:50Pátrání po Klausovi Barbiem
20:00Kudy kráčela smrt (9)
21:10HELTER SKELTER: Příběh Mansonovy sekty (1)
21:35Okultismus a organizace SS
22:45John Wayne Gacy: Příběh vraždícího klauna (1)
23:55Bojovníci 2. světové války
00:35Za oponou médií (1)
01:30Pověsti a záhady českých hradů (21)
02:15Milionové vraždy (4)
02:351945: Rok, který změnil svět (4)
03:25Němečtí civilisté v druhé světové válce (1)
04:10Top Relax
02:20Pohodové zprávy
05:40Zvěřinec (106)
05:50Ostře sledovaný vlak (46)
06:15Pohodové zprávy
07:15Kassandra (63)
07:25Kassandra (64)
08:20Yago, syn džungle (59)
09:20Pohodové zprávy
10:20Teleshopping
10:35Luxusstore
11:10Teleshopping
14:30Top Relax
14:40Yago, syn džungle (60)
15:00Wolffův revír (146)
15:55Doktor z hor (81)
16:55Doktor z hor (82)
17:55Kassandra (65)
18:55Kassandra (66)
19:55Wolffův revír (147)
20:55Vladimír Hron: Poslední zhasne (13)
21:55Pohodové zprávy
22:55Luxusstore
23:20Top Relax
02:20Lovci paranormální minulosti (1)
00:25Klimatická krize (4)
01:10UFO - Odtajněno! (6/6)
02:00Strašidelné nemocnice II (3)
02:50Blitzkrieg
03:35Skupina Paranormal (2)
04:30Napoleon v exilu
04:55Pověsti a záhady českých hradů (29)
05:45Tajné společnosti (5)
06:15Teleshopping
07:00Nejbizarnější městské legendy (11)
10:20Strašidelná setkání (1)
10:55Shaun Ryder o UFO (4)
12:05Záhady živočišné říše II (2)
13:30UFO - Odtajněno! (6/6)
14:00Expedice Rumunsko
15:25Princezna Diana (1/6)
16:55Milat: Příběh sériového vraha (4/4)
18:05Rozzuřená planeta III (5)
19:05Československá NEJ (9)
20:00Tutanchamonova kletba
20:25Akta UFO (17)
21:35Tajné společnosti (5)
22:00Robert Kennedy: Ve stínu úspěchu
23:15Lovci paranormální minulosti (2)
00:20Klimatická krize (5)
01:05První civilizace (1)
01:55Strašidelné nemocnice II (4)
02:50Pohřebiště laguny Truk
03:35Skupina Paranormal (3)
04:25Ode dne D po Dien Bien Phu
04:50Jednoduše s Raymondem (1)
00:00Jednoduše s Raymondem (2)
00:25Luca vaří italsky III (7)
00:50Ginova jihoitalská kuchyně (1)
01:15Recepty pro radost s Markétou a Honzou (2)
01:45Programové tipy
02:00John Torode - středovýchodní chutě (1)
06:00Sbíhají se sliny na těstoviny (6)
06:30Pohodové hody II (7)
07:00Moje venkovská kuchyně (27)
07:55Moje venkovská kuchyně (28)
08:25Mistrovské pečení - Austrálie V (7)
08:55Mistrovské pečení - Kanada III (9)
10:05Jednoduše s Raymondem (1)
11:00Jednoduše s Raymondem (2)
11:30Luca vaří italsky III (7)
12:00Ginova jihoitalská kuchyně (1)
12:30John Torode - středovýchodní chutě (1)
12:55Sbíhají se sliny na těstoviny (6)
13:25Pohodové hody II (7)
13:55Moje venkovská kuchyně (27)
14:50Moje venkovská kuchyně (28)
15:20Mistrovské pečení - Austrálie V (8)
15:50Mistrovské pečení - Kanada IV (1)
17:05Jednoduše s Raymondem (3)
18:00Jednoduše s Raymondem (4)
18:30Gino: Maminčina kuchyně (1)
19:00Ginova jihoitalská kuchyně (2)
19:30John Torode - středovýchodní chutě (2)
20:00Sbíhají se sliny na těstoviny (7)
20:30Pohodové hody II (8)
21:00Moje venkovská kuchyně (29)
22:00Moje venkovská kuchyně (30)
22:30Mistrovské pečení - Kanada IV (1)
23:00Jednoduše s Raymondem (3)
00:00Jednoduše s Raymondem (4)
00:25Gino: Maminčina kuchyně (1)
00:50Ginova jihoitalská kuchyně (2)
01:15Recepty pro radost s Markétou a Honzou (3)
01:45Programové tipy
02:00Magazín z Plzeňska
00:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
00:20Magazín z Ostravska
00:40Ertéčko
01:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
01:20Magazín z Valašska
01:40Magazín z Liberecka
02:00Magazín z Karlovarska
02:20Magazín z Olomoucka
02:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
03:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
03:20Magazín z Ústeckého kraje
03:40Magazín z Plzeňska
04:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
04:20Magazín z Ostravska
04:40Ertéčko
05:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
05:20Magazín z Valašska
05:40Magazín z Liberecka
06:00Magazín z Karlovarska
06:20Magazín z Olomoucka
06:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
07:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
07:20Magazín z Ústeckého kraje
07:40Magazín z Plzeňska
08:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
08:20Magazín z Ostravska
08:40Ertéčko
09:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
09:20Magazín z Valašska
09:40Magazín z Liberecka
10:00Magazín z Karlovarska
10:20Magazín z Olomoucka
10:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
11:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
11:20Magazín z Ústeckého kraje
11:40Magazín z Plzeňska
12:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
12:20Magazín z Ostravska
12:40Ertéčko
13:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
13:20Magazín z Valašska
13:40Magazín z Liberecka
14:00Magazín z Karlovarska
14:20Magazín z Olomoucka
14:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
15:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
15:20Magazín z Ústeckého kraje
15:40Magazín z Plzeňska
16:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
16:20Magazín z Ostravska
16:40Ertéčko
17:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
17:20Magazín z Valašska
17:40Magazín z Liberecka
18:00Magazín z Karlovarska
18:20Magazín z Olomoucka
18:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
19:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
19:20Magazín z Ústeckého kraje
19:40Magazín z Plzeňska
20:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
20:20Magazín z Ostravska
20:40Ertéčko
21:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
21:20Magazín z Valašska
21:40Magazín z Liberecka
22:00Magazín z Karlovarska
22:20Magazín z Olomoucka
22:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
23:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
23:20Magazín z Ústeckého kraje
23:40Magazín z Plzeňska
00:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
00:20Magazín z Ostravska
00:40Ertéčko
01:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
01:20Magazín z Valašska
01:40Magazín z Liberecka
02:00Magazín z Karlovarska
02:20Magazín z Olomoucka
02:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
03:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
03:20Magazín z Ústeckého kraje
03:40Magazín z Plzeňska
04:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
04:20Magazín z Ostravska
04:40Výpravy do divočiny
00:30Noční repríza dopoledních pořadů
01:30Klapka
06:05Dobrá obec Dobrá
07:10Se sládkem
07:35Pěšák Boží
08:10Živě s Noe
09:00Přesah
09:20Kaplani naděje
10:05Cvrlikání (85)
10:20Živě s Noe
11:30Přejeme si...
11:40Polední modlitba
12:00Mše svatá z kaple Telepace
12:05Duchovní krajina Novohradských hor
12:50Bohoslovci – Sloužit se všemi dary
13:20Průplav Božího přání
14:00Z kraje pod Buchlovem
14:40Na startu
15:35Dokořán
16:05K jádru věci
16:50Sedmihlásky
18:00Příběhy Starého zákona
18:05Animované příběhy velikánů dějin
18:12S Bohem pro lidi
18:45Pokoj vám!
19:15Dědek a jeho kreslený svět
19:40Přejeme si...
19:45Noemova pošta
20:05Moudrost mnichů
21:30Poletuchy
21:45Iva Bittová & Clarinet Factory & Hamid Drake
22:35Ghana – Naděje za mřížemi
23:10Zachraňme kostely
23:35Když bolí duše
00:00Noční repríza dopoledních pořadů
01:05Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (7)
00:35Vražedná čísla IV (1)
01:30Dva z Queensu VI (5)
02:15Moje místa (165)
02:40Výleťák (132)
03:25Ušák Jaromíra Bosáka (181)
03:30Ušák Jaromíra Bosáka (182)
03:55Domov pro tebe II (8)
04:25Zahradní proměny VI (11)
05:10Sousedství (11)
06:00Moje místa (168)
06:20Případy detektiva Murdocha VI (7)
07:15Domov pro tebe II (9)
08:10Zahradní proměny VI (12)
09:05Vražedná čísla IV (1)
10:05Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (7)
11:05Ve dvou se to lépe vaří (8, 9)
12:05Moje místa (226)
12:30Jukebox Honzy Dědka (4)
13:15Případy detektiva Murdocha VI (8)
14:10Vražedná čísla IV (2)
15:10Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (8)
16:10Domov pro tebe II (10)
17:10Zahradní proměny VI (13)
18:10Případy detektiva Murdocha VI (9)
19:10Jdi na to
20:10Sbohem, baby
22:30Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (8)
00:45Vražedná čísla IV (2)
01:40Dva z Queensu VI (6)
02:35Ze dvora II (1)
03:00Ušák Jaromíra Bosáka (183)
03:10Ušák Jaromíra Bosáka (184)
03:40Domov pro tebe II (9)
04:10Nebezpečné vztahy live
00:40Ostříháno
01:35Na plac!
02:40Exkluziv Kateřiny Brožové
03:10Vtip za stovku!
05:50Popelka
07:05Nebezpečné vztahy
08:35Nebezpečné vztahy
10:10Klenot.TV
11:40Klenot.TV
14:05Popelka
16:30Poklad z půdy
17:40Vtip za stovku!
18:55Pašák (5)
20:15El Chapo (3)
22:05El Chapo (4)
23:05Nebezpečné vztahy live
00:05Ostříháno
01:00Na plac!
02:30Exkluziv Kateřiny Brožové
03:50Francouzské dobrodružství Jamese Martina (10)
00:30Škola vaření s Marthou Stewartovou (9)
01:00Dolce Vita (7)
01:30Čas na Te. Be. (53)
02:00Annabel Langbein: U mě na zahrádce (1)
03:30Tak chutná Itálie (9)
04:00Moje Dubaj (7)
04:30Sladká Adie (5)
05:00Nejlepší recepty
05:30Čas na Te. Be. (53)
06:00Dolce Vita (7)
07:30Jóga – Energie života (1)
08:00Gordon Ramsay: Za 24 hodin do pekla a zpět (5)
09:00Holky v kuchyni (1)
10:00Nebesky dobré (15)
10:30Láďův Orient Express (11)
11:00Veget s Klárkou (5)
11:30Ainsleyho karibská kuchyně (1)
12:00Francouzské dobrodružství Jamese Martina (10)
13:00Škola vaření s Marthou Stewartovou (9)
13:30Čas na Te. Be. (54)
14:00Annabel Langbein: U mě na zahrádce (1)
15:30Tak chutná Itálie (9)
16:00Moje Dubaj (7)
16:30Sladká Adie (5)
17:00Dolce Vita (8)
17:30Blázen na cestách (7)
18:00Jóga – Energie života (2)
19:00Všechny chutě Maďarska (7)
20:00Luxusní delikatesy (4)
21:00Jamie po italsku (3)
21:30Annabel Langbein: U mě na zahrádce (2)
22:00Billovo jídlo (2)
22:30Pěstujeme s láskou (5)
23:00Ainsleyho karibská kuchyně (1)
23:30Gordon Ramsay: Za 24 hodin do pekla a zpět * (5)
00:30Dolce Vita (8)
01:30Čas na Te. Be. (54)
02:00Holky v kuchyni (1)
03:30Nebesky dobré (15)
04:00Láďův Orient Express (11)
04:30